Home INFO По борбата со анксиозност, нова промена кај Славица Чуктераш

По борбата со анксиозност, нова промена кај Славица Чуктераш

реклама:G Natural

Славица Чуктераш,српската пејачка која учествуваше во првата сезона во „Ѕвездите на Гранд“ веќе неколку години страдала од анксиозност.

По учеството во познатото музичко шоу, таа започна блескава кариера, но пред неколку години се повлече од јавноста.

Во периодов, Славица е доста активна на социјалните мрежи, а изгледа подобро од било кога.

Медиумите од соседството ова го препишуваат на наводниот развод од нејзиниот сопруг, фудбалерот Владимир Аврамов.

View this post on Instagram

???? #pungas

A post shared by Slavica Cukteras (@cukterasslavica) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------