Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Ниту лонгетата на рака не и пречи на Теа Таировиќ да меша...

Ниту лонгетата на рака не и пречи на Теа Таировиќ да меша и тресе на сцена (видео)

реклама:Велигден со Стаф

Теа Таировиќ една од најбараните пејачки на балканов дефинитивно е меѓу ретките професионалци а тоа го докажа со своите неодамнешни настапи каде што настапуваше со лонгета заради неодамнешна повреда на раката.

Повредата очигледно не беше пречка за Теа да ги откаже редовните букирани концерти па публиката а и фановите со поддршка реагираа на нејзината професионалност.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------