Home INFO Ноќно бањање: Памела Андерсон заврши во море

Ноќно бањање: Памела Андерсон заврши во море

реклама:G Natural

Памела Андерсон се прослави со улогата во „Чувари на плажата“, и сите ја паметат нејзината фигура и сексипил во легендарниот црвен костим за капење.

Но, и кога не е облечена во бикини, актерката сака да се избања, а очигледно е голем фан на ноќното капење.

49-годишната Памела за време на отворање на нов клуб во Марбела – Шпанија, понесена од атмосферата влезе во морето.

Актерката на себе носеше прекрасен фустан кој заврши во море.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------