Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Нов скандал кај Јелена Карлеуша, нејзиниот сопруг има швалерка (фото)

Нов скандал кај Јелена Карлеуша, нејзиниот сопруг има швалерка (фото)

реклама:G Natural

Пејачката Јелена Карлеуша и нејзиниот сопруг Душко Тошиќ повторно се најдоа на мета во медиумите со нов љубовен тријаголник овој пат од страна на фудбалерот.

Она што се шпекулира во медиумите е дека веќе подолго време Душко бил во врска со блогерката Ана Јовановиќ и дека заедно биле во Дубаи, додека Душко таму бил на одмор со клубот даа била на истата локација и објавила слики па ги избришала.

Дали е ова точно ќе почекаме извесен период кога папараците ќе имаат конкретни докази, за сега Ана негира:

Јас би побарала во мое лично име, и во име на другите актери во оваа измислена афера, да престанете да објавувате лажни информации затоа што на овој начин им нанесувате голема штета на две семејства, особено на нашите деца – напиша Ана, која има три деца со пејачот Пеша Јовановиќ.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------