Home INFO Нов скандал на Карлеуша?! Оваа жена раскажува што се случувало во домот...

Нов скандал на Карлеуша?! Оваа жена раскажува што се случувало во домот на пејачката

реклама:Велигден со Стаф

Подолг период, поп дивата Јелена Карлеуша е на мета на таблоидите во регионот.

Новинарите и направија хаос и открија детали од приатниот живот, па таа им објави војна на многу медиуми и се закани со тужби.

Очигледно, пејачката најмногу мака има со српски Курир, кој објави нов скандал, овојпат преку интервју со бившата куќна помошничка.

Имено, досегашната куќна помошничка реши јавно да прозбори за теророт што го трпела од нејзината претпоставена.

Вера Хорват во исповед за „Курир.рс, тврди дека Јелена целосно се променила откако избила аферата со Огнен Врањеш.
Покрај куќна помошничка, таа била и дадилка на нејзините деца со кои многу се поврзала.

Десет години работев во семејството Тадиќ-Карлеуша. Најпрво ја чував едната па после и другата ќерка. Бидејќи не можев сама, ја доведов и мојата сестра и заедно се грижевме за децата. Ме препорача мајка и Дивна која многу ја почитував-раскажува Вера.
Карлеуша на својот Инстаграм профил ја демантираше веста на српски Курир.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------