Home INFO Среде раскрсница во Скопје затресе со задникот и ги шокираше возачите /ВИДЕО/

Среде раскрсница во Скопје затресе со задникот и ги шокираше возачите /ВИДЕО/

реклама:Велигден со Стаф

Без сомнение топлото време на сите ни мава во глава, но една девојка решила додека чека на семафор малку да се раздвижи и да ги раздрма возачите во редот зад себе.

Имено додека стоела на семафор девојката излегла од својот автомобил и почнала жежок танц на кој не останале рамнодушни луѓето околу неа па веднаш го снимиле тој момент.

Веселата девојка по неколкуте жешки движења се вратила во сојот автомобил а видејата од оваа случка станаа хит на социјалните мрежи.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------