Home INFO Нова бизарна фотографија од Јелена Карлеуша предизвика лавина од коментари на социјалните...

Нова бизарна фотографија од Јелена Карлеуша предизвика лавина од коментари на социјалните мрежи

реклама:G Natural

И повторно пејачката Јелена Карлеуша успеа да предизвика внимание на себе, но овој пат без секс скандалот туку со малку бизарна фотографија.

Имено пејачката на својот Инстаграм објави фотографија на која што таа се наоѓа на гробишта, облечена во бело и остава роза.

Откако доби лавина од коментари сепак таа откри дека оваа фотографија е најава за нејзиниот нов албум.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------