Home INFO Поради ова „милениче“ на Вељко Ражнатовиќ, Цеца има уште една причина да...

Поради ова „милениче“ на Вељко Ражнатовиќ, Цеца има уште една причина да нема мирен сон

реклама:Велигден со Стаф

Синот на фолк пејачката Цеца решил пред свадбата која што треба да се случи оваа година со неговата вереница Богдана, да се почасти со нов автомобил.

Вељко Ражнатовиќ оваа вест со фотографија ја споделил веднаш на својот Инстаграм профил, и на неа напишал „моето бебе“.

Имено тој се решил за моделот „Porche 718” а за него искеширал 70 000 евра.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------