Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Нова доза секси Северина во бикини за крајот на летото (фото)

Нова доза секси Северина во бикини за крајот на летото (фото)

реклама:G Natural

Хрватската пејачка Северина реши да ги почести своите фанови со нова тура бикини фотки пред крајот на летото, па ги праша колку од нив како неа го вовлекуваат стомакот додека влегуваат во вода.

Додека интерактивно одговараа и даваа одговори можеа да се воодушевуваат на згодната пејачка во црно бикини.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------