Home INFO Нова естрадна војна, Неда Украден распали по Лепа Брена

Нова естрадна војна, Неда Украден распали по Лепа Брена

реклама:G Natural

Некогаш најдобрите пријателки овој пат изгледа ќе престанат да комуницираат доколку Лепа Брена и замери на Неда Украден за нејзината прозивка од карантин.

Имено Неда за медиумите рекла дека Брена е лош пример за нејзината публика затоа што во време на карантин таа излегувала од дома.

-„Ние јавните личности и пејачки треба да бидеме добар пример за народот кој ги следи постапките на естрадата. Кога можам јас да го поминувам времето сама во стан може и таа“-рекла Неда.

Брена сеуште не дала никаков коментар на оваа изјава.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------