Home INFO Северина избегала од домот на Коиќ, можно ли е да се разведе...

Северина избегала од домот на Коиќ, можно ли е да се разведе поради ова…?

реклама:G Natural

Очигледно разделбата со синот навистина многу и влијае во животот па пејачката Северина во последно време е слаба со нервите и постојано предизвикува скандали и расправии.

Во моментов е во Загреб по расправијата со семејството Коиќ која што се случила пред некој ден заради банално реновирање на дворот и базенот.

Имено покрај листата на желбите кои Северина сакала да и се исполнат таа побарала од својот сопруг да ги реновираат базенот и дворот, на што Игор и рекол дека сега не е баш паметно да трошат пари со оглед на тоа дека Кеба нема настапи а живеат од неговата заштедевина.

Пејачката по ова изреволтирана го напуштила домот во полициски час, платила казна и се вратила во Хрватска.

Дали оваа расправија ја прелило чашата и ќе стави крај на нивниот брак или ќе се смират засега не се знае, но веќе се шпекулира за развод со оглед на тоа дека Северина сеуште не искомуницирала со Игор.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------