Home INFO НОВА ПРОВОКАЦИЈА: Огњен ќе и стане комшија на Јелена Карлеуша, пејачката полудена

НОВА ПРОВОКАЦИЈА: Огњен ќе и стане комшија на Јелена Карлеуша, пејачката полудена

реклама:Велигден со Стаф

И понатаму интересирањето за нови пикантерии поврзани со секс скандалот помеѓу Јелена Карлеуша и Огњен Врањош е навистина големо.

Секојдневно сме сведоци на нови детали и скандали кои еден кон друг ги објавуваат во медиумите.

Она што последно е преокупиран босанскиот фудбалер е нешто што веќе ја довело Јелена до лудило.

Извор близок до Огњен рекол дека тој никогаш нема да и ги заборави зборовите упатени кон него на почетокот од скандалот дека ќе го одсели шт подалеку, па така тој интензивно бара да купи куќа во елитната населба Дедиње во Белград, каде што живее и Јелена со семејството.

Огњен долго време сакал да се пресели во Белград а на ова интензивно работел периодот по скандалот сакајќи да и биде на пејачката во комшии.

Оваа информација стигнала и до Кареуша, која што и ја кажала нејзината соседка која ја прдава нејзината куќа. Таа и јавила дека Огњен се распрашувал за нејзината вила на што Јелена збеснала.

-„Дали таа будала ќе ми се симне од грб?! Неможам веќе да издржам поради тој скот!- викала Карлеуша на цел глас.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------