Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Нова разголена фотка од Станија, во долен веш овој пат е спружена...

Нова разголена фотка од Станија, во долен веш овој пат е спружена на Копаоник (фото+16)

реклама:ХитКујна канал

Зошто да седи во Нови Сад кога спонзорот вика ајде на Копаоник.

Старлетата Станија не запира да провоцира со разголени фотки од зимските туристички центри, па така по Златибор веќе е во долна облека на балкон на Копаоник.

Сеуште не открила кој ова го плаќа, но затоа откри се од своето тело за фановите…

РЕКЛАМИ:„ЛОТУЛС - МАКИТА ПРЕЗЕНТАЦИЈА“