Home INFO Новак Ѓоковиќ татко за пример (ФОТО)

Новак Ѓоковиќ татко за пример (ФОТО)

18
реклама:Лето во Банско

Новак Ѓоковиќ е успешен тенисер со светска слава, но кога е со децата, тој е само татко кој се труди да ги направи среќни.

Еве како Ноле се забавува со своите деца кога не е на тениските терени!

Kids’ Day Part 2 with my biggest fans ????????????

A post shared by Novak Djokovic (@djokernole) on

РЕКЛАМИ:Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------