Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive НОВИ СЕКСИ ФОТКИ: Во долен веш и хулахопки Јелена Карлеуша се прпелка...

НОВИ СЕКСИ ФОТКИ: Во долен веш и хулахопки Јелена Карлеуша се прпелка на спална

реклама:G Natural

Во долен веш и само по хулахопки Јелена Карлеуша објави серија фотки како се прпелка во својата спална соба и повторно успеа да ги раздрма своите фанови кој шокирани лајкуваа и коментираа на нејзиниот Инстаграм профил.

Дека Јелена останува да биде нај скандалозната личност на балканот покажува секојдневно со своите разголени и секси фотки, а кој шок ќе не удри веќе утре од неа останува да почекаме.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------