Home INFO Новиот ХИТ во Белград: Ѕирнете во елитниот локал на Саша Ковачевиќ (фото+видео)

Новиот ХИТ во Белград: Ѕирнете во елитниот локал на Саша Ковачевиќ (фото+видео)

реклама:G Natural

Ритуал е новиот ресторан во Белград кој синоќа се отвори и привлече огроменмедиумски интерес.
Сопственик на локалот е познатиот поп пејач Саша Ковачевиќ кој вложил милионски суми за беспрекорно уредување на ова место.
На одлична локација во Белград, во близина на својот стан, Саша од вчера официјално е угостител и сопственик на локал кој се очекува да биде вистински хит.

Цела српска естрада се појави на синоќешното отварање а во продолжение ѕирнете како изгледа овој елитен ресторан.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------