Home INFO Погледнете како изгледа најновиот автомобил на Ким Кардашијан (видео)

Погледнете како изгледа најновиот автомобил на Ким Кардашијан (видео)

реклама:G Natural

Планетарно популарната риалити ѕвезда, Ким Кардашијан со видео на социјалните мрежи се пофали со новата ” играчка” која и ја подарил сопругот, познатиот рапер Канје Вест.

Канје одвоил околу 200 000 евра за нов автомобил за својата сакана, .

Старлетата веднаш објави видео од новиот автомобил, а фановите полудеа по неон зелениот Мерцедес џип.

random surprise from Kanye

A post shared by Kim Kardashian Snapchats ???? (@kimkardashiansnap) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------