Home INFO Цеца и Драгана: Не сакаат да се видат а пред 25 години...

Цеца и Драгана: Не сакаат да се видат а пред 25 години го правеа ова (ВИДЕО)

реклама:Велигден со Стаф

После неколку години, се сретнаа Цеца Ражњатовќ и Драгана Мирковиќ и предизвикаа општ хаос на естрадата.

Двете пејачки кои со години се скарани налетале една на друга на снимање на новогодишна програма во една српска телевизија.

Скандалот го започнала Драгана, која нималку срдечно и прозборела на колешката Цеца.

Беше објавена и аудио снимка од средбата, а двобојот ескалираше кога Драгана завршила во болница во Виена, наводно поради покачениот притисок кој го добила поради скандалот со Цеца.

Во јавноста се појави видео на кое двете ривалки заедно играат и се забавуваат.

Видеото е снимено пред 25 години, а Цеца и Драгана насмеани до уши, заедно пејат и играат.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------