Home INFO Новогодишно украсување: Како да направите лампион еднорог (видео)

Новогодишно украсување: Како да направите лампион еднорог (видео)

реклама:Велигден со Стаф

Изминативе години еднорозите се хит дизајн кој сите го обожуваат.

Особено ќе ги израдувате вашите најмили доколку им направите лампион еднорог.

Погледнете го видеото, вклучете ги дечињата и уживајте!

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------