Home INFO Новото издание на „ДИГИ ПЛУС“ посветено на „ЦЕС24“, саемот за нови технологии...

Новото издание на „ДИГИ ПЛУС“ посветено на „ЦЕС24“, саемот за нови технологии и вештачка интелегенција (видео)

реклама:G Natural

Во Лас Вегас, САД, минатиот викенд се одржа Саемот за потрошувачки технологии – „ЦЕС 2024“, на којшто беа претставени најновите уреди со вештачка интелигенција, роботи, холограми, и други современи технолошки направи.

Во новото нестандардно издание на емисијата „ДИГИ ПЛУС“ ве водиме токму на овој саем за да ви ги претставиме најинтересните уреди презентирани таму.

Кликнете на видеото и уживајте:

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------