Home INFO Нозе во вис и уживање на сонцето, за Лепа Брена летото уште...

Нозе во вис и уживање на сонцето, за Лепа Брена летото уште трае (фото)

реклама:G Natural

Лепа Брена очигледна не ипаѓа на ум да се прибере во Белград и ужива во сонцето пред крајот на летото.

Пејачката по два месеца поминати во Монте Карло, замина во Хрватска и никако да се симне од јахтата на која што е нејзиниот сопруг Боба и нејзините блиски пријатели.

Дека Брена знае како се ужива фановите можат да се уверат од нејзиниот Инстаграм профил…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------