Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Нозете ти се како прачки! Фановите удриа по Дара Бубамара и нејзиното...

Нозете ти се како прачки! Фановите удриа по Дара Бубамара и нејзиното селфи

реклама:G Natural

Дара Бубамара осекогаш важи за екцентрична јавна личност со куп скандали преку гои години наназад ја тера својата кариера.

Во моментоов е зањубена и секојдневно ужива со младото момче но и не пропушта да се фотографира за на социјалните мрежи.

Но едно од нејзините селфиња наиде на јавна критика и лоши коментари откако очевидна е лошата фотошоп обработка на нејзините нозе.

Дел од коментарите на следбениците се дека нозете и се како долги прачки и дека има навистина лоша фотошоп обработка.

Видете и оценете сами, како вам ви се допаѓа?

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------