Home INFO ШОКАНТНО! Се појавија експлицитните фотографии на Јелена Карлеуша /ФОТО и ВИДЕО/ +18

ШОКАНТНО! Се појавија експлицитните фотографии на Јелена Карлеуша /ФОТО и ВИДЕО/ +18

реклама:G Natural

Се чини дека кулминацијата на скандалот помеѓу Јелена Карлеуша и босанскиот фудбалер Огњен Врањеш се случи токму денеска.

Српските медиуми ги објавија експлицитните фотографии на кои фудбалерот тврди дека е Карлеуша и ги направил додека разговарале на интернет.

Се разбира по нивната објава се огласи и Јелена:

„На повеќето фотографии не сум јас и станува збор за фотомонтажа, секој пто е по вешт со компјутери може да ја направи.

Некои од фотогррафиите се украдени од мојот телефон.“ – напиша Карлеуша меѓу другото на социјалните мрежи.

Дали фотките се оргинал или фото монтажа пресудете сами од фотографиите кои ги објавил Огњен!

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------