Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Обожавателите вон себе, Јелена Карлеуша со еротска фотосесија го раздрма Инстаграм (фото+16)

Обожавателите вон себе, Јелена Карлеуша со еротска фотосесија го раздрма Инстаграм (фото+16)

реклама:Велигден со Стаф

И кога мислиме дека веќе ништо неможе да не изненади ниту да не шокира од Јелена Карлеуша таа објавува нова фотосесија со голотија која што е провокативна како од оние за сајтовите за возрасни.

Пејачката пред извесно време заради еротските фотки имаше проблем и со цензура од страна на Инстаграм па веројатно оваа социјална мрежа повторно ќе треба да го прочешла нејзиниот профил.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------