Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Обожавателка од публиката ја гаѓа Цеца Ражнатовиќ на концерт (видео)

Обожавателка од публиката ја гаѓа Цеца Ражнатовиќ на концерт (видео)

реклама:G Natural

На еден од концертите кои неодамна ги одржа Цеца за малку избегнат инцидент кој заради една „обожавателка“ можеше да и се случи на пејачката.

Имено за време на настапот една од обожавателките и дофрлува некаков предмет на сцената кој очигледно е наменет за прјачката кој ја погодува во нозете. Без да направи поголем проблем во настапот, Цеца го забележува тоа се поместува и продолжува со песната како ништо да не се случило.

Сеуште не е јасно дали обожавателката сакала намерно да ја погоди или се работи за несмасност….

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------