Home INFO Обожавателка се качи на сцената, познатиот пејач ја откачи со пцуење (видео)

Обожавателка се качи на сцената, познатиот пејач ја откачи со пцуење (видео)

реклама:G Natural

Видео направено од концертот на групата „Maroon 5“ предизвика многу негативни коментари на социјалните мрежи.

Додека пејачот Адам Левин на сцената ја пееше песната „Sunday Morning“ обожавателка се качи на сцената и сакаше да го прегне пејачот, но наместо тоа тој фрустрирано ја опцу и се тргна од девојката која потоа беше симната од бината од обезбедувањето.

Видеото е објавено на Тик Ток, и досега е прегледано над девет милиони пати.

Видеото наиде на критики од фановите на оваа позната група, а пејачот сеуште не се огласил да даде објаснување за ваквиот потег. Можеби препазливоста од корона вирусот го натерала на ваков потек… Но како и да е, сигурно е дека девојката доживеала големо разочарување и тешко дека повторно ќе ги слуша хитовите на овој бенд.

@luispenaloza9525

Adam Levine was a whole mood yesterday💀 #Fyp #ForYou #Maroon5 #AdamLevine #Hollywood #HollywoodBowl

♬ Sunday Morning – Maroon 5

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------