Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Обожавателките крикнаа, италијанскиот заводник Дамијан Дејвид ја скрати косата (видео)

Обожавателките крикнаа, италијанскиот заводник Дамијан Дејвид ја скрати косата (видео)

реклама:G Natural

Откако тој и неговиот бенд победија на Евровизија, Дамијан Дејвид не престанува да го врти целото внимание врз себе.

Сите таблоиди го следат секој негов чекор а тој со своите контраверзности постојано дава нов материјал са шокирање на обожавателите.

Имено еден од моментално најпосакуваните мажи во светот ги шокираше своите обожаватели со тоа што ги скрати локните и долгата коса. Па објави на својот Инстаграм кусо видео како има кратка коса.

Дел од обоќавателките крикнаа но повеќето му пишуваат дека промената му е одлична, што велите вие?

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------