Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Очигледно баба Цеца е одговорна за стилот на малиот Жељко, има ист...

Очигледно баба Цеца е одговорна за стилот на малиот Жељко, има ист роденденски костум како својот татко (ретро фотка)

реклама:G Natural

Една ретро фотографија открива дека белиот костум и црвената машна на малиот Жељко Ражнатовиќ не се случајност.

На фотографијата може да се забелеќи дека и Вељко синот на Цеца кога бил на возраст на Жељко имал идентична комбинација.

На сликата е со неговиот татко Аркан а се чини дека и поводот за оваа облека е ист, роденденски.

Видете и сами дека кај Цеца ништо не е случајно.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------