Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Очигледно и удри планинскиот воздух во глава, Станија не престанува да објавува...

Очигледно и удри планинскиот воздух во глава, Станија не престанува да објавува голи фотки од Златибор (фото+16)

реклама:G Natural

Станија не престанува да биде провокативна и секси од нејзиниот зимски одмор кој сеуште го ужив во Златибор.

По нејзините провокативни фотки на снег, ријалити старлетата повторно се врати на топло и објави уште некоја гола фотка од нејзината соба на која успеа да ги испровоцира своите следбеници да добие куп лајкови и коментари од нив.

Што ли ќе смисли следниве денови Станија и со што ќе ги изненади фаовите на својот Инстаграм ќе почекаме да видиме.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------