Home КУЛТУРА Настани Од денеска „Street wine festival“ во Кавадарци

Од денеска „Street wine festival“ во Кавадарци

реклама:G Natural

Во склоп на манифестацијата „Тиквешки гроздобер“ во Кавадарци од оваа година уште едно дополнително уживање за сите љубители на добрата музика и вино.

Не пропуштајте да бидете дел од годинешниот „Street wine festival“ да дегустирате убаво вино и да се забавувате 4 дена со одличните диџејски имиња.

Се гледаме во Кавадарци!

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------