Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Од голите слики заработува а со фотографиите ги потпалува обожавателите: Станија со...

Од голите слики заработува а со фотографиите ги потпалува обожавателите: Станија со нови секси фотки од Копаоник (фото)

реклама:G Natural

Ријалити старлетата Станија традиционално објави нови провокативни фотки од Копаоник.

И овој пат очекувано во преден план беше нејзиниот извајан задник кој предизвика грст коментари на социјалните мрежи.

На еден обожавател толку многу му се допаднале нејзините провокативни слики што и напишал на старлетата дека нејзиниот „задник вреди милиони“. Добројевиќ нескромно му одговори: Знам, вреди!

Инаку, Станија неодамна призна дека благодарение на провокативните фотографии од нејзиниот задник заработува многу пари на Инстаграм и OnlyFans.

-Во еден момент од животот сакав да се занимавам со пеење. Сепак, брзо се откажав. Кога видов колку морам да патувам, да настапувам во загушливи клубови, сфатив дека тоа не е работа за мене. Полесно заработувам со сликање. Го сликам задникот за три минути, а земам одлична плата, објаснила Станија.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------