Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Од Корчула на лулашка Северина објави фотка во бикини, фановите во транс...

Од Корчула на лулашка Северина објави фотка во бикини, фановите во транс (фото)

реклама:G Natural

Хрватската пејачка Северина и понатаму ужива сама на море без својот сопруг со кој веќе 4 месеци не живеат заедно.

Пејачката во моментов ужива на море а своите фанови ги израдува со уште една фотографија на лулашка каде што го покажа своето згодно тело во секси бикини, додавајки стих од својата песна:

„Летај високо а нејзиното ново мото е YOLO“

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------