Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Зелено минијатурно бикини и провокативни пози, Јелена Карлеуша продолжува со секси фотки

Зелено минијатурно бикини и провокативни пози, Јелена Карлеуша продолжува со секси фотки

реклама:G Natural

Пејачката и најскандалозна личност на балканот Јелена Карлеуша во овој корона период додека не работи ништо, ужива поинувајки го времето покрај нејзиниот базен во вилата која што неодамна ја купи нејзиниот сопруг Душко.

Со секој нов ден таа им приредува нов шок на своите фанови објавувајки секси фотки со најразлични комбинации и минијатурни костуми за капење.

За денеска изненадувањет за фановите е нејзиниот зелен костум за капење во нови жешки фотографии на кои следбениците шекнаа.

View this post on Instagram

😎 In @prettylittlething 👙

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

View this post on Instagram

Iconic housewife .com In @prettylittlething

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------