Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Од нигде никаде се пофали на Инстаграм, топ моделот Наоми Кембел стана...

Од нигде никаде се пофали на Инстаграм, топ моделот Наоми Кембел стана мајка

реклама:Лето во Банско

Светски познатиот топ модел Наоми Кембел ги изненади сите со нејзината објава на социјалните мрежи каде што на фотографијата држи мало бебе а под неа емотивно напиша:

“Прекрасен, мал благослов ме избра да бидам нејзина мајка. Јас сум многу почестен што ја имам оваа нежна душа во мојот живот, нема зборови што ја опишуваат врската што сега ја споделувам со мојот ангел. Нема поголема љубов од оваа”, додаде Наоми.

Сеуште е нејасно дали 50 годишната манекенка го добила девојчето по биолошки пат или го посвоила.

РЕКЛАМИ:Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------