Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Од радост се спружи на хауба, Јелена Карлеуша доби автомобил од својот...

Од радост се спружи на хауба, Јелена Карлеуша доби автомобил од својот сопруг (фото)

реклама:G Natural

По турбулентната година и скандалите со неверство од Јелена Карлеуша но и нејзиниот сопруг Душко Тошиќ очигледно полека се затоплуваат односите во бракот или барем така се трудат да изгледа.

Дал за извинување или едноставно од љубов Душко решил да ја изненади својата сопруга со нов авомобил од марката „Тесла Х“, суперавтомобил кој има фул опрема, кожени седишта, ентериерот е од дрво и поседува најсовремена електроника. Неговата најскапа верзија е околу 140 000 евра.

Карлеуша не издржа и на своето стори објави фотки од својот нов „миленик“ легната на неговата хауба…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------