Home INFO Од слатко девојче до една од најубавите пејачки во регионот: Среќен роденден,...

Од слатко девојче до една од најубавите пејачки во регионот: Среќен роденден, Елена Ристеска(фото)

реклама:G Natural

Доколку се загледате убаво, во лицето на ова слатко девојче од фотографијата подолу ќе ја препознаете Елена Ристеска.

Кариерата ја започна како победник на првата „М2 потрага по нова ѕвезда“, па од слатко девојче порасна во една од најубавите пејачки.

Како мала била преслатка. Пејачката оваа фотографија ја има споделено на нејзиниот Инстаграм профил.

Таа го прослави својот 36 ти роденден, а на Инстаграм им се заблагодари на своите фанови за честитките!

Среќен роденден, Елена!

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------