Home INFO Од спалната соба на Хурем! Ги разнежни фановите откако објави неколку фотки...

Од спалната соба на Хурем! Ги разнежни фановите откако објави неколку фотки со своите ќерки (ФОТО)

реклама:Велигден со Стаф

Актерката Мерјем Узерл или на нас повеќе позната како Хурем од серијата „Величествениот“ во моментов ужива посветувајки го целото внимание на своите две ќерки.

Таа за своите следбеници и фанови на социјалните мрежи објави неколку фотки направени во нејзината спакна соба и откри како го минува времето.

Имено Мерјам стана мајка по втор пат на 8 јануари и заради тоа паузира од работата како модел и актер, нејзиниот бизнис со здрави бомбони во Берлин каде што и живее и понатаму одлично и оди. Станува збор за поздрави верзии на чоколадо, бонбони и џемови.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------