Home INFO Одлично се снајде: Меган Маркл изведува африканаски танц (видео)

Одлично се снајде: Меган Маркл изведува африканаски танц (видео)

реклама:G Natural

Меган Маркл,војвотката од Сасекс и стана миленичка на јавноста поради својата скромност и непосредност.

Таа заедно со принцот Хари е во официјална посета на Јужна Африка.

По оваа посета на кралската двојка, најголемо внимание привлече снимката на која Меган танцува со насобраните жители. Имено, таа срамежливо ја прифати поканата за танц, а во еден миг и се придружи и принцот Хари.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------