Home INFO Оваа навидум симпатична „грмушка“ е вистинска машина за убивање! (видео)

Оваа навидум симпатична „грмушка“ е вистинска машина за убивање! (видео)

реклама:G Natural

Оваа чудно суштество предизвика големо внимание кај луѓето.

Снимено е на дното на океанот како полека се движи и на многу чуден начин го лови својот плен.

Позната е по тоа што многу лесно може да ви ја откине ногата доколку се наоѓа во близина.

Погледнете:

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------