Home INFO ОГРОМНА СУМА: Дара Бубамара откри колку заработила за една вечер

ОГРОМНА СУМА: Дара Бубамара откри колку заработила за една вечер

реклама:G Natural

Познатата пејачка од соседството, Дара Бубамара беше гостин во шоуто на Амиџи.

Пејачката изнесе интереси детали од својата долгогодишна кариера но и сума која ја заработила за само една вечер, со што ја шокираше публиката.

“Пред 15 години настапив на Кипар, на приватна забава на луѓе од Србија. Се сеќавам дека добив огромен бакшиж, некои 50 000 евра кои ги поделив со музичарите од мојот бенд. На крај за мене остана најмалку” – изјави пејачката.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------