Home INFO Опуштени и насмеани, Емина Јаховиќ и Хурем заедно на вечера во Истанбул...

Опуштени и насмеани, Емина Јаховиќ и Хурем заедно на вечера во Истанбул (фото)

реклама:Велигден со Стаф

По разводот со мега популарниот пејач Мустафа Сандал, Емина Јаховиќ и понатаму продолжи да живее во Истанбул па голем дел од турските ѕвезди се нејзини пријатели со оглед на тоа дека имаше популарен сопруг.

Дека пријателството продолжило и со Маријам Узерли актерката која ја глумеше Хурем од серијата „Величествениот“ покажа и фотката која двете дами ја постираа на социјалните мреќи од една вечера во познат ресторан каде што се опуштени и природни без грам шминка.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------