Home INFO Ослабе 45 килограми и ја избричи главата, Дарко Лазиќ не препознатлив (видео)

Ослабе 45 килограми и ја избричи главата, Дарко Лазиќ не препознатлив (видео)

реклама:G Natural

Откако направи операција на желудникот фолк пејачот Дарко Лазиќ буквално се преполови и сега има 45 килограми помалку.

Бидејки се решил комплетно да го смени изгледот тој со фановите сподели видео и од моментот кога си ја бричи својата глава.

Дали карантинот ќе му го промени на пејачот начинот на живот и ќе го оттргне од пороците останува да видиме.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------