Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive ОСТАНА ВО ШОК: Цеца Ражнатовиќ доби неверојатно изненадување од фанови пред нејзиниот...

ОСТАНА ВО ШОК: Цеца Ражнатовиќ доби неверојатно изненадување од фанови пред нејзиниот дом (видео)

реклама:G Natural

Традиционално секоја година Цеца Ражнатовиќ за својот роденден добива многу изненадувања и честитки од нејзините бројни фанови.

И овојпат за нејзиниот 48 роденден беше изненадена од нејзини фанови, кои што пред нејзиниот дом и направиле роденденски спектакл.

Погледнете како реагираше пејачката…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------