Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Остави ја Цеца и биди мој! Девојките го напаѓаат Богдан од сите...

Остави ја Цеца и биди мој! Девојките го напаѓаат Богдан од сите страни (фото)

реклама:G Natural

Откако се расчу дека Цеца Ражнатовиќ има ново момче и дека тоа е Богдан Срејовиќ дечкото не е раат.

Постојано во своето сандаче на социјалните мрежи добива бројни пораки со понуди за забава, секс па и врски од жени и дами кои што му пишуваат.

Неколку од пристигнатите пораки успеаа да се појават и во српските портали па ви пренесуваме дел од понудите на загреани жени.

„Богдан, морам да ти кажам дека ти пишувам од лажен профил. Јас сум Ивана, познавам многу ваши пријатели како Саша Т. од Баново Брдо и тој тим. Знам дека си со Цеца. Таа е дама и убава жена, но ако ми одговориш, би сакала да бидеме заедно барем во тајност, за никој да не знае“ – напишала таа.

„Знам дека многу ти пишуваат. Еве го мојот број 063 334 … Би сакал да ми се јавиш и да се видиме во твојот ресторан кога Цеца не доаѓа. Ја сакам многу, но мислам дека сум жената за тебе. Ние сме на иста возраст и имам ќерка. Ќе се согласуваме, одлично. Те молам, јави ми се“ – стои во пораката…..

Цеца за сега не прокоментирала ништо.

БОНУС ВИДЕО СО ЦЕЦА И БОГДАН:

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------