Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Откако ја прошета на Малдиви ја шутна, Дара Бубамара повторно сингл

Откако ја прошета на Малдиви ја шутна, Дара Бубамара повторно сингл

реклама:G Natural

Фолк пејачката Дара Бубамара повторно остана сама и разочарана од љубовта.

Имено ако пред неколку дена можевме да ја видиме како се слика со нејзиното момче бизнисменот Тони веднаш штом се вратија во Србија заминаа секој по свој пат.

Тони е познат по „лов“ на популарни дами па така пред Дара јавноста можеше да го забележи со Тијана Ајфон, Душица водителката од „Задруга“ и т.н.

Која ќе биде следната „жртва“ на Тони ќе дознаеме наскоро.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------