Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Откако беше позитивна на корона, Меланија Трамп вчера за прв пат се...

Откако беше позитивна на корона, Меланија Трамп вчера за прв пат се појави во јавност

реклама:Велигден со Стаф

Првата дама на Америка Меланија Транп првпат откако беше позитивна на корона вирусот се појави во јавноста вчера на медиумското претставување и последната дебата во Тенеси меѓу Трамп и неговиот противкандидат, демократот Џо Бајден, пренесува „Фокс њуз“.

Таа била забележана како го придружува својот сопруг со црна маска и елегантен фустан.

Иако минатата недела била негативна на контролното тестирање сепак не се пројавила на предизборниот митинг одржан пред два дена, но со оглед на тоа дека вчерашната дебата беше последна веројатно ова појавување не можела да го пропушти.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------