Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Откако ослабе и се „раззгодне“ Клои Кардашијан постојано е во бикини (фото)

Откако ослабе и се „раззгодне“ Клои Кардашијан постојано е во бикини (фото)

реклама:G Natural

Една од сестрите Кардашијан која што е позната и по својата емисија за слабеење никако не престанува да ги воодушевува своите фанови со секси фотки и нејзиното голо тело откако драстично ослабе.

Клои Кардашијан неодамна уживаше на својот одмор спружена на песочните плажи на Туркс и Кајкос па никако да престане да објавува фотки од таму.

Но со оглед на тоа дека има куп коментари и лајкови, очигледно и на нејзините фанови тоа им се допаѓа…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------