Home INFO Со задникот во преден план Кендал Џенер се појави во „Вог“ потполно...

Со задникот во преден план Кендал Џенер се појави во „Вог“ потполно гола /ФОТО/

реклама:Велигден со Стаф

Само со жолти гумени ракавици, проѕирни чорапи, високи потпетици и потполно гола, манекенката Кендал Џенер се појави во италијанскиот „Вог“.

Токму таа е во центарот на вниманието во медиумите а нејзините фанови неможат да го скријат воодушевувањето од нејзиното тело.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------