Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Откако прележа корона Милица Тодоровиќ конечно ужива гола во базен (фото)

Откако прележа корона Милица Тодоровиќ конечно ужива гола во базен (фото)

реклама:G Natural

Милица Тодоровиќ е една од омилените пејчки од „Ѕвездите на Гранд“ и постојано нејзините фанови сакаат да бидат дел од нејзините настапи но и да дознаат нешто повеќе за нејзинта приватност.

Во текот на леотото постојно се пишуваше за нејзината њубовна врска и раскинувања па смирувања но и за периодот додека беше блна од корона вирусот.

Кога се тоа го помина реши малку да се опушти но тоа го фотографирала нејзината другарка, па така додека Милица ужива во базен со минијатурни розеви бикини нејзините фанови можат да уживаат во згоната пејачка преку фотката која што ја направила другарката.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------