Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Откако се разведе и подели имот Јелена Карлеуша повторно се развиле за...

Откако се разведе и подели имот Јелена Карлеуша повторно се развиле за своите следбеници (фото)

реклама:Лето во Банско

Фановите на пејачката Јелена Карлеуша не чекаа многу за нова секси фотки на социјалните мрежи.

Иако таа имаше турбулентен период откако се разведе од Душко и судски го решија заедничкото наследство сепак фановите не беа запоставени на социјалните мрежи и постојано информирани за сите детали од самата пејачка.

Откако заврши со сите процедури со разводот таа замина на луксузен одмор и повторно се врати на провокативните фотки на својот Инстаграм.

Па новата тура секси фотки веќе достапна за восхит и лајкови… .

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------